Lokosi preskočili Hajduk, briljirao Uzuni

Hrvatska 9. ožu 202020:07 > 20:09
EuroFootball/Getty Images

Nogometaši Lokomotive skoknuli su do Velike Gorice gdje su u 26. kolu Prve HNL slavili sa 3:1

U susretu 26. kola Prve HNL u ponedjeljak su nogometaši Lokomotive u gostima svladali Goricu sa 3-1 (0-0), a dvostruki strijelac bio je albanski veznjak Myrto Uzuni.

Domaćini su poveli u 53. minuti kada se je nakon slobodnog udarca Lovrića najbolje snašao Nizozemac Steenvoorden. No, ubrzo je uslijedio preokret.

Nigerijac Atiemwen u 62. minuti lobom pogađa za 1-1, a potom albanski veznjak Myrto Uzuni pogocima u 75. i 87. minuti donosi pobjedu Lokomotivi, koja je preskočila Hajduk i probila se na treće mjesto prvenstvene ljestvice.

STRIJELCI: 1-0 Matthew Steenvoorden (53), 1-1 Atiemwen (62), 1-2 Myrto Uzuni (75), 1-3 Myrto Uzuni (87).