16.02.2020 | 19.25 > 19:31

VAR zaustavio Rijeku na putu do pobjede

HNK Rijeka

Nakon susreta Osijeka i Dinama, dvoboj su odigrali Gorica i Rijeka koji su odigrali bez pogodaka

Nogometaši Gorice i Rijeke u posljednjoj su utakmici 22. kola Prve HNL igrali 0-0 (0-0).

Momčad Simona Rožmana prikazala je bolji nogomet u prvih 45 minuta, dok se Gorica probudila u nastavku, međutim bez golova.

Rijeka je mogla do pobjede u Gorici obzirom da je u posljednjim trenucima zabio Antonio Mirko Čolak, međutim, sudac Jović konzultirao je VAR i pokazao da je Čolak igrao rukom te poništio taj gol.

Četvrta Rijeka se ovim bodom izjednačila s trećim Osijekom koji je ranije u nedjelju svladao Dinamo sa 1-0, oba sastava imaju po 38 bodova, dok je Gorica šesta sa 31 bodom, tri manje od pete Lokomotive.

Na vrhu je Dinamo sa 53 boda, drugi Hajduk ima 41.