Omiljena mušterija: Krstanović Hajduku zabio 13. gol!

Hrvatska 15. velj 202022:42 > 22:44
Michael Regan/Getty Images

Činilo se da će Hajduk iz Koprivnice odnijeti bod, što bi bio prilično pozitivan rezultat s obzirom da su od 37. minute igrali s igračem manje, međutim u samom finišu, u 88. minuti, veteran HNL-a Ivan Krstanović potegnuo je s 25 metara ljevicom i pogodio za veliku pobjedu Apotekara.

Ovim pogotkom Hajduk je izbio na vrh klubova protiv kojih 37-godišnji div iz Tomislavgrada najradije igra. Jer bio mu je ovo već 13. pogodak u mrežu Splićana, a na drugom je mjestu sada ostala Lokomotiva kojoj je zabio 12.

Ovim golom stigao je do brojke od 97 postignutih u HNL-u i nalazi se na šestom mjestu vječite ljestvice najboljih strijelaca hrvatske lige. Nedostaje mu još jedan da bi se izjednačio s Tomislavom Ercegom, koji je zabio 98, te ušao u top 5.

Još jedan zanimljiv podatak kaže kako je Krstanović Hajduku zabio u dresu svakog od šest klubova za koje je nastupao u HNL-u, u dresu Zagreba i Dinama zabio im je po tri, igrajući za Rijeku, Lokomotivu i Slaven po dva, a jedan pogodak zabio im je kao igrač Zadra.