Hajduk predstavio bugarsko pojačanje

Hrvatska 11. velj 202014:05 > 14:17
sportklub

Hajduk je na službenoj novinskoj konferenciji predstavio Kristiana Dimitrova, bugarskog stopera koji je stigao kao najveće pojačanje prijelaznog roka.

EuroFootball / Stringer

Kristian Dimitrov potpisao je ugovor s Hajdukom do ljeta 2022. godine.

Prvi dio karijere, 22-godišnji bugarski stoper proveo je u rodnom Plovdivu gdje je igrao za dva kluba. Najprije u Lokomotivu, a zatim u nešto poznatijem Botevu. Ove je sezone u potonjem odigrao 22 utakmice, nije upisao niti pogodak, niti asistenciju. Zabilježio je i šest nastupa za bugarsku nacionalnu vrstu.

Dimitrov je bio vidno zadovoljan ostvarenim transferom.

Hajduk je poznato ime u Bugarskoj, ovdje su igrali neki bugarski internacionalci, nedavno Georgi Terziev, a i trener je bio Krasimir Balakov. Naravno da sam svjestan veličine kluba te koliko znači ovom gradu, radujem se utakmicama i ambiciji koju klub predstavlja.