Bjelici stiglo veliko pojačanje: Čeka se predstavljanje

Hrvatska 11. velj 20208:44 > 8:49
Sport Klub

Godoyju ostaju formalnosti u obliku liječničkog pregleda i potpisa ugovora nakon čega bi trebao biti službeno predstavljen u Maksimiru.

Matías Godoy, novo pojačanje Dinama je u Zagrebu! Mladi argentinski nogometni reprezentativac, kojemu se već tepa da je novi Olmo, sletio je u zračnu luku Franjo Tuđman u ponedjeljak oko 14.30 letom preko Pariza kako bi kompletirao prelazak u Dinamo, piše 24 sata.

sportklub

Godoy stiže u Dinamo iz argentinskog drugoligaša Atlética de Rafaele, gdje je zavrijedio status reprezentativca Argentine do 15 i 17 godina i u tim uzrastima dvaput osvojio Copa Américu, zbog čega mu je tržišna vrijednost trenutno 2 milijuna eura.

Prvi je put stigao u Hrvatsku, a sudeći prema očekivanjima, u njoj bi se mogao još dugo zadržati.

“Bio je ranije u Europi, igrao je turnire s reprezentacijom u Španjolskoj i Rusiji, a o Dinamu zna da je igrao u Ligi prvaka” kratko je rekla njegova zastupnica za 24 sata.