Izjave igrača: Tužno, najteža utakmica u karijeri

Hrvatska 5. velj 202019:44 > 19:51
Sport Klub

Nogometaši Rijeke izborili su plasman u polufinale hrvatskog nogometnog Kupa nakon što su u posljednjem susretu četvrtfinala na Rujevici pred 4.200 gledatelja pobijedili Dinamo sa 1-0.

sportklub

Većina nogometaša Dinama prošla je bez riječi pored novinara, a nekako najrazočaranije djelovao je Bruno Petković.

Ipak, pojedinci su skupili hrabrosti nešto reći nakon poraza.

“Imali smo iste uvjete i mi i oni, ali se Rijeka bolje snašla. Dali smo sve od sebe, mislim da si nemamo što predbaciti, možemo i moramo se sada okrenuti prvenstvu i Gorici”, rekao je Mislav Oršić.

Povezano

A vratar Dinama Dominik Livaković je bio razočaran uvjetima.

“Ovih prvih 45 minuta mi je bilo možda i najteže u karijeri. Bilo je zaista teško ispucavati lopte. Stvarno smo se borili, ali ne možemo sada tu stati. Tužni jesmo, ali idemo dalje” rekao je Dinamov golman.

Riječani su s druge strane bili presretni rezultatom i prolaskom dalje.

#related-news_0

“Vjetar je, čini se, nama više pasao. Promijenili smo formaciju, čekali smo svoje prilike iz kontre i polukontre, nismo puno popuštali iza. Rano se otvorilo sve s tim golom i to je bio još dodatni motiv da idemo bolje i jače. Sigurno da smo do kraja imali još šansi da se možda bolje nešto otvori, ali i ovako je dobro ispalo”, rekao je igrač Rijeke Tibor Halilović.