Rijekin ponajbolji igrač iz prošle sezone napušta klub

Hrvatska 31. sij 202013:39 > 13:43
hnk rijeka

Prošle sezone ovaj ofenzivac je bio jedan od najboljih igrača s Rujevice. Sa 16 zgoditaka bio je treći strijelac lige, a uz to je skupio i deset asistencija.

Ofenzivac Rijeke Jakov Puljić napušta Rujevicu i nastavlja svoju karijeru u Poljskoj.

Kako doznaje Index, napadač riječkog prvoligaša vrlo je blizu prelaska u Jagielloniu iz Bialystoka. Poljski klub se za Puljića interesira već neko vrijeme, a sada su oba kluba postigla i konačni dogovor.

sportklub

Poljskog prvoligaša trenira Ivajlo Petev, nekadašnji trener zagrebačkog Dinama, a Puljić će svojim dolaskom samo nadograditi već dovoljno veliku hrvatsku koloniju u Bialystoku.

Ondje već naime igraju trojica Hrvata – Krševan Santini, Zoran Arsenić i Ivan Runje.

Prošle sezone Puljić je bio jedan od najboljih igrača s Rujevice. Sa 16 zgoditaka bio je treći strijelac lige, a uz to je skupio i deset asistencija.