Bilić odustao od igrača Dinama i razveselio Bjelicu?!

Hrvatska 27. sij 202020:29 > 20:37
Laurence Griffiths/Getty Images

Slaven Bilić zainteresirao se za igrača Sheffield Uniteda, što znači da je odustao od Mislava Oršića, tvrdi Index.

Clive Brunskill / Staff

Callum Robinson zaintrigirao je Bilića, a ponajviše cijenom – jeftiniji je od Dinamovog krila najmanje 3 milijuna eura.

Za Oršića su ranije zanimanje pokazali Lyon, Valencia, moskovski Dinamo te po još dva kluba iz Premiershipa i Championshipa, ali WBA je došao najbliže dogovoru. Sada se čini, piše Index, da od toga neće biti ništa.

Što bi moglo jako razveseliti Nenada Bjelicu, kojeg smo još danas uhvatili kako ‘kuka’ u javnom prostoru upravo zbog mogućeg odlaska Oršića:

– Nama može otići bilo tko za koga dođe dobra ponuda, mi smo uvijek spremni na to. I znamo kako ćemo reagirati ako nam ode netko od stožernih igrača. Danas nemamo potrebu za prodajom igrača, ali ako dođe nemoralna ponuda za igrača i klub, to ćemo uzeti u obzir. No, takva ponuda za sada nije na vidiku – objasnio je Bjelica za 24 sata.

Nova TV

Zanimljiv je bio odgovor na pitanje postoji li igrač kojeg Bjelica ne bih volio vidjeti prodanog…

– Najkritičnija situacija nam je na lijevom krilu gdje je Oršić. Da, tu još imamo Marina koji je mlad, a to može pokrpati i Atiemwen. No, eventualni odlazak Oršića bi nam bio veliki hendikep ako tu ne bi pronašli nekakvu alternativu. Na desnom krilu imamo Kadziora, Hajrovića i Atiemwena, tu ipak lakše dišemo. I Atiemwen ne trenira već punih mjesec dana, pa nam je teško odmah na njega računati. Da, možda bi i odlazak Petkovića bio problem, ali to nam sada nije u nikakvom planu – piše na 24 sata.