Ademi odbio bogatu ponudu Krune Jurčića

Hrvatska 27. sij 202014:41 > 14:43
Alexander Hassenstein / Staff

Krunoslav Jurčić ipak neće dovesti Arijana Ademija u Al Nasr, dugogodišnji kapetan Dinama odlučio je odbiti opciju prelaska u Ujedinjene Arapske Emirate.

Krunoslav Jurčić učinio je sve što je mogao kako bi doveo Arijana Ademija u Al Nasr, međutim reprezentativac Sjeverne Makedonije odlučio je ostati u Dinamu, barem za sada.

Ademi je standardan član zagrebačke momčadi od 2012. godine kada je stigao iz Lokomotive, a prije toga bio je član Šibenika. Kroz godine se profilirao u jednog od najvažnijih igrača hrvatskog prvaka te miljenik navijača. Kako navodi 24 sata, Ademi je trebao riješiti financijsku egzistenciju prelaskom u bogati Al Nasr, a i Dinamo bi u tom slučaju zaradio na odšteti, odluka je u konačnici prepuštena samom igraču.

Ademi je zaslužio sam donijeti odluku, puno je dao Dinamu i klub nije želio stati na put zarade koja bi za njega bila sjajna. Međutim, Arijan je odlučio ostati u Dinamu, sanja o prelasku u neku od liga petice tako da i dalje ostaje vrijedan član momčadi Dinama,’ potvrdio je trener Dinama, Nenad Bjelica u razgovoru za 24 sata.