Tko će mijenjati Olma? Bjelica ima slatke brige

Hrvatska 23. sij 202018:15 > 18:18
Sport Klub

Dinamo je ostao bez Danija Olma, ali Dinamo pored vlastitog kadra ne treba dovoditi novog igrača koji će ga mijenjati

Njemački mediji objavili su danas da će Dani Olmo napustiti Dinamo i karijeru će nastaviti u Leipzigu.

Pregovori Dimana i Leipziga traju već desetak dana, a kako prenosi Bild klubovi su konačno pronašli zajedički jezik. Tako će španjolski reprezentativc napustiti Dinamo što će sigurno biti veliki udarac za klub s Maksimira.

Olmo je bio daleko najbolji igrač ovog kluba, a u Dinamu već rade na tome da pokušaju naći adekvatnu zamjenu za njega. Navodno, Modri neće dovoditi novog igrača već će iskoristiti ono što imaju u svom rosteru.

Nenad Bjelica je poručio da nema potrebe da dovode novog igrača jer u rosteru imaju tri opcije kada je u pitanju igrač koji može zamijeniti Olma.

‘Nema potrebe da dovodimo nekoga. Imamo igrače koji mogu mijenjati Olma, a i mlade nogometaše koji tek dolaze. Tu su tri opcije, a to su Amer Gojak, Lovro Majer i Luka Ivanušec’, rekao je Bjelica.

(Photo by Dan Mullan/Getty Images)