Ovo nismo očekivali! Olmo pred NEOČEKIVANIM transferom?

Hrvatska 20. sij 202015:51 > 15:56
Dan Mullan / Staff

Dani Olmo je još uvijek član Dinama jer na adresu zagrebačkog kluba nije stigla ponuda koja će ih zadovoljiti.

Španjolski nogometaš je oduševio sve svojim igrama u dresu Modrih s kojim se izborio i za mjesto u reprezentaciji Španjolske. Olmo je nedavno priznao da razmišlja o odlasku, ali u slučaju da dođe ponuda koja će za Dinamo biti prihvatljiva.

Povezano

Ovaj 21-godišnji igrač se povezivao s Barcelonom i Milanom, ali od toga nije bilo ništa jer u Dinamu nisu bili zadovoljni s ponudama koje su poslali ovi klubovi.

No, sada se iznenađujuće u sve to uključio i Wolverhampton koji je čini se najkonkretniji. Mediji u Engleskoj pišu da je engleski klub spreman platiti čak 25 milijuna eura za Olma, te da su u Dinamu ozbiljno počeli razmatrati ovu ponudu.

Čelnici Wolverhamptona već su kontaktirali Dinamo i predočili svoju ponudu, a sada s Maksimira očekuju odgovor. Mirror piše da neće biti iznenađenje ukoliko Olma budemo gledali u dresu engleskog kluba u nastavku sezone.