Hajduk prodao igrača u klub kojeg ne zna pobijediti!

Hrvatska 17. sij 202015:28 > 15:32
Vladimir Rys / Staff

"Dugo su mi u Dinamu obećavali ulazak u prvu ekipu. Nisam se više vidio tamo, nisam se dobro osjećao u klubu. Odugovlačio sam s produženjem ugovora, nisam želio produžiti, čak je postojala mogućnost da odem u Atalantu, ali sam odabrao Hajduk", govorio je prije dvije godine Špikić...

Za Špikića, koji je karijeru počeo u Dinamu, Gorica je platila 200 tisuća eura, a Hajduk će dobiti i 20 posto od njegovog sljedećeg transfera. S Goricom je potpisao ugovor do lipnja 2024. godine.
Špikić je prije dvije godine stigao u Hajduk. Napustio je Dinamo nezadovoljan statusom.

– Dugo su mi u Dinamu obećavali ulazak u prvu ekipu. Nisam se više vidio tamo, nisam se dobro osjećao u klubu. Odugovlačio sam s produženjem ugovora, nisam želio produžiti, čak je postojala mogućnost da odem u Atalantu, ali sam odabrao Hajduk.

Međutim, i u Hajduku je bio u drugom planu i odigrao je tek jednu utakmicu u prvoj ligi za splitski klub. Ove sezone je nastupao 10 puta za Hajduk B i postigao jedan gol.

Hajduk i Gorica su odigrali 7 međusobnih utakmica otkako je potonji klub ušao u 1. HNL. Hajduk je pobijedio u samo jednoj, četiri je izgubio, a dvije su završile neriješeno.