Oduševio ih u LP: Šahtar želi Dinamova veznjaka

Hrvatska 14. sij 202011:38 > 11:40
sportklub

Ukrajinci su pokazali ogroman interes za 21-godišnjeg igrača i već su poslali jednu ponudu.

Nakon odličnog nastupa u Ligi prvaka, usprkos tomu što su završili posljednji u skupini, mnogi igrači zagrebačnog Dinama našli su se na radaru eurpskih klubova i sigurno je da bi Dinamo dodatno ove zime mogao napuniti svoju kasu. Jedan od igrača koji je privukao dosta pažnje je i veznjak Nikola Moro.

On je u prvom dijelu sezone za Dinamo odigrao 26 mečeva i postigao je dva gola, te je jako dobrim igrama u veznom redu privukao pažnju protivničkog tima iz grupne faze Shakhtara.

Ukrajinci su pokazali ogroman interes za ovog 21-godišnjeg igrača i već su poslali jednu ponudu. Oni su spremni za Moru platiti 12 milijuna eura, ali je Dinamo odbio tu ponudu.

Zagrebački Modri traže najmanje 15 milijuna eura i čini se da bi Shakhtar mogao pristati na to. Pregovori još uvijek traju, a u narednim danima sve bi trebalo biti poznato.