Bivši napadač Hajduka nakon sjajne forme ide na Istok

Hrvatska 13. sij 202019:25 > 19:27
Vladimir Rys / Staff

Bivši napadač Hajduka Tomislav Kiš nastavit će svoju karijeru u južnokorejskom klubu Seonhnamu.

Njegov aktualni klub Žalgiris objavio je na svojim službenim stranicama kako Kiš ide na jednogodišnju posudbu, ali uz opciju produljenja suradnje pa i otkupa ugovora.

25-godišnji napadač bio je u jednom trenutku i najraspoloženiji hrvatski napadač, jer je imao uistinu sjajnu statistiku, gotovo gol po utakmici. Tako je za zelene zabio 27 golova u 31 utakmici u cijeloj kalendarskoj godini.

Jedan je od onih koji je Poljud napustio za “sitniš” (Kortrijk), a nakon toga igrao je i za Cercle Brugge, Soligorsk. U Žalgirisu je stigao njegov vrhunac karijere, a južnokorejci su ga skautirali i sada će na istok globusa gdje će, ne treba sumnjati, dobro zaraditi, jer sedmerostruki prvak Južne Koreje zasigurno nudi dobar ugovor, iako detalji još nisu poznati.