Ništa od Hajduka, Gavranović ide u Englesku

Hrvatska 10. sij 202010:52 > 10:57
GNK Dinamo

Iako se povezivao s Hajdukom, Gavranović se, kaže, nasmijao, a čini se da ponovno ide zaigrati s bivšim suigračem iz Dinama

Izet Hajrović i Mario Gavranović igrači su koje bi Dinamo najprije trebao prodati ovog ljeta.
Naravno, svi igrači Dinama su imali izuzetnu sezonu i većina ih se povezuje s drugim klubovima. Iako je Dani Olmo u prvom planu, za očekivati je da Dinamo proda i BiH reprezentativca, ali i Gavranovića.

Oba imaju velike prihode, a manje su igrali i zato ih se klub želi riješiti. Hajrović godišnje zarađuje 700.000 eura, a Gavranović 800.000 eura.

Sve je izvjesnije da će Gavranović u Englesku.

Švicarski Blick piše da je Gavranović blizu transfera u drugoligaški Birmingham City. Iako se povezivao s Hajdukom, realna opcija je da Gavranović ode u inozemstvo.

Ono što mu Hajduk nije u mogućnosti dati, Birmingham svakako jest. U tom klubu već nastupa bivši igrač Dinama Ivan Šunjić, s kojim je Gavranović igrao pretprošle sezone.

Jan Kruger/Getty Images