Dinamo zatrpan: Stigla još jedna ponuda iz Primere!

Hrvatska 4. sij 202017:05 > 17:08
(Photo by Dan Mullan/Getty Images)

Odličan nastup Dinama u Europi prizvao je velik interes europskih klubova u maksimirsku svlačionicu

Jučer je stigla vijest kako je moskovski CSKA poslao službenu ponudu za Lovru Majera, radilo se o posudbi. Dinamo je tu ponudu odbio. Međutim, stigla je još jedna za mladog Majera. Ovoga puta odaslana je iz Getafea.

Opet se radi o posudbi. Getafe želi Lovru na posudbu do ljeta, a nakon toga bi se razgovaralo o kupnji. Ukoliko bi Lovro zadovoljio, Getafe je spreman Dinamu na ljeto na ime odštete isplatiti 6 milijuna eura, plus 20 posto od sljedećeg transfera, prenose Sportske novosti.

Dinamo ni sada nije zainteresiran za posudbu Majera, a isto tako ne sviđa im se previše ni ona cifra koju bi Getafe moguće bio spreman isplatiti na ljeto, jer drže u plavom klubu da će Majer vrijediti mnogo više.

Odlaskom Danija Olma upravo bi Majer trebao postati njegov nasljednik u veznoj liniji, glavni organizator i kreativac oko kojeg bi modri gradili svoje napade. Stoga su u Dinamu spustili rampu što se tiče ponuda za Majera, ne sviđa im se ni ponuda CSKA, ni ova Getafea.