Hajrović napušta Dinamo i odlazi u Championship?

Hrvatska 4. sij 20209:35 > 9:38
sport klub

U Maksimiru se ovih dana dosta priča o odlasku Izeta Hajrovića

Zadnjih dana naveliko se u Zagrebu priča o mogućem odlasku igrača Dinama Izeta Hajrovića. BiH reprezentativac nije bio standardan u Modrima, barem što se tiče prvog dijela sezone, te je vrlo lako moguće da napusti Maksimir.

Hajrović je u Dinamo stigao prije dvije godine iz Werdera i bio je jedan od standardnijih igrača Modrih. Međutim, trener Nenad Bjelica očito mu ne vjeruje kao prošle sezone.

Kako stvari stoje, Hajrović je na izlaznim vratima kluba i mogao bi nastaviti karijeru u engleskom Championshipu, odnosno mogao bi postati novi suigrač Simona Sluge u Luton Townu.

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Luton je trenutno posljednji na ljestvici i u zimskom prijelaznom roku žele što bolje pojačati momčad kako bi izborili ostanak.

U Dinamu se zainteresirani i za opciju da ga puste besplatno, a time bi dosta ‘olakšali’ blagaju s obzirom da ovaj nogometaš u DInamu zarađuje 700 000 eura godišnje.