Dinamo donirao 200 tisuća kuna

Hrvatska 23. pro 201915:33 > 15:35
Lukasz Laskowski/PressFocus/MB Media/Getty Image

Na istoj priredbi Joško Gvardiol proglašen je za Dinamovu nadu 2019. godine. Akciju za izboru novinara pokrenula je redakcija 24 sata

Za kraj uspješne 2019. godine te uoči nadolazećih blagdana, GNK Dinamo održao je u ponedjeljak, 23. prosinca na Trgu bana Jelčića dodjelu čekova s donacijama za odabrane udruge iz prvog dijela kampanje “Fair play na tribinama”. U Maksimiru se na sve načine trude spriječiti pirotehniku, rasizam, mržnju i diskriminaciju na tribinama, pa je Dinamo za svaku HNL utakmicu koja je prošla bez kazni donirao 10 tisuća kuna, dok je za svaku europsku utakmicu bilo uplaćeno 5000 eura.

Donacije su na dodjeli na pozornici pokraj adventske kućice “Dinamova čarolija” predali u ime Građanskog nogometnog kluba Dinamo predsjednik kluba Mirko Barišić, predsjednica Uprave Vlatka Peras, član Izvršnog odbora Vladimir Gašparović te igrači prve momčadi Joško Gvardiol i Sandro Kulenović, a u ime Hrvatskog Crvenog križa Tomislav Marjanović i Badi Hadad.

GNK Dinamo

Udruge koje su izabrane za dodjelu novčanih sredstava u prvom dijelu kampanje ove sezone:

1. Isusovačka služba za izbjeglice u Republici Hrvatskoj

2. Centar za edukaciju i savjetovanje Sunce

3. Udruga Maštara

4. Udruga za djecu s teškoćama u razvoju Zvončići
30 tisuća kuna

5. Hrvatski savez slijepih
30 tisuća kuna

6. Udruga Ozana
40 tisuća kuna

7. Udruga Sv. Vinka Paulskog u Republici Hrvatskoj / Konferencija Sv. Luise de Marillac u Zagrebu
40 tisuća kuna

Na istoj priredbi Joško Gvardiol proglašen je za Dinamovu nadu 2019. godine. Akciju za ovaj izborn novinara pokrenula su 24 sata.