Igor Tudor je novi trener Hajduka!

Hrvatska 23. pro 201913:36 > 13:38
Vladimir Rys Photography/Getty Images

Tudor je u studenom ove godine dobio otkaz u svom drugom mandatu na klupi Udinesea. Podsjetimo, Hajduk je već vodio od 2013. do 2015. godine i ovo će mu biti drugi angažman na Poljudu

Igor Tudor u društvu Marija Stanića stigao je na Poljud gdje će se od 14 sati održati izvanredna presica klupske uprave Hajduka. Na njoj će predsjednik Marin Brbić objaviti da je Tudor postao novi trener Hajduka. Ranije je splitski klub tu vijest potvrdio na službenoj stranici.

Tudor je u studenom ove godine dobio otkaz u svom drugom mandatu na klupi Udinesea. Podsjetimo, Hajduk je već vodio od 2013. do 2015. godine.

“Nakon gotovo pet godina Igor Tudor će početkom siječnja ponovno preuzeti klupu Hajduka. Četrdesetjednogodišnji splitski nogometni stručnjak povest će momčad na zimske pripreme 2020. godine. Prvi službeni dvoboj novoimenovanog stratega Bijelih, nakon 2015. godine, očekuje početkom veljače u prvenstvenom ogledu s Varaždinom”, objavio je Hajduk koji je Tudor vodio u 77 utakmica.

Dosadašnji trener Hajduka Damir Burić je otišao na kraju polusezone u kojoj je splitski klub ostavio na drugom mjestu s bodom više od Rijeke, ali i 12 manje od vodećeg Dinama.