Navijačka udruga: Dosta je mafije u HNS-u, imamo dokaze

Hrvatska 18. pro 201916:46 > 16:52
Miguel Tovar/Getty Images

U Zagrebu je osnovana nova navijačka udruga hrvatske reprezentacije pod imenom "Fan club Budi ponosan", a prvi zahtjev im je smjena predsjednika HNS-a Davora Šukera.

HNS

Nova navijačka udruga želi ujediniti hrvatske navijače, a zalažu se za transparentan rad.

Na press-konferenciji govorio je Krunoslav Grlević koji je već dugo uključen u rad svih dosadašnjih udruga navijača nogometne reprezentacije

Davor Šuker je sluga organiziranog kriminala, mafije i dečkiju iz Plaze. On je doveo mafiju u Hrvatski nogometni savez i njegovim životom upravljaju mafijaši i poroci. Zbog višestrukih poroka, a tu ne mislim samo na kocku, Šuker ne može pomoći sam sebi, zato ne može pomoći ni hrvatskom nogometu i mi ćemo se boriti da on iz njega ode. Ja više nemam što izgubiti. Istukli su me, prijete mi još od 2010. godine kad sam, kao jedan od članova tadašnje udruge ‘Uvijek vjerni’, za iznos od dva i pol milijuna kuna odbio upasti s navijačima na skupštinu HNS-a u Westin i izbaciti administraciju sa skupštine“, rekao je Grlević.

Grlović je rekao da ima i dokaze protiv Šukera koje će uskoro i potvrditi audio snimkama.