13.12.2019 | 19.59 > 20:03

Inter uzeo bod u Gorici za kraj polusezone

NK Inter Zapresic

Gorica i Inter podijelili su bodove u prvom susretu 19. kola Prve HNL

U prvoj utakmici 19. kola Prve HNL Gorica i Inter iz Zaprešića su igrali 1-1 (1-0).

Domaći su poveli nakon samo 38 sekundi igre kada je Hamad odličnom okomitom loptom proigrao Zwolinskog, a Poljak je rutinirano poslao loptu u mrežu.

Stvari su po domaće krenule loše kada je Muhammed u završnici prvog poluvremena u razmaku od samo dvije minute dobio dva žuta kartona, a samim time i isključujući crveni. Gosti iz Zaprešića su brojčanu nadmoć u nastavku iskoristili i poravnali preko Coneva u 69. minuti.

Peta Gorica sada ima 29 bodova, jedan manje od četvrtog Osijeka, a jedan više od šeste Lokomotive, dok je Inter osmi sa 13 bodova, jedan manje imaju istra 1961 i Varaždin.

Strijelci: 1-0 Zwolinski (1), 1-1 Conev (69).