Ako dođe prava ponuda Gojak napušta Dinamo

Hrvatska 13. pro 201916:12 > 16:21
sportklub

BiH reprezentativac Amer Gojak vrlo vjerojatno će napustiti Dinamo u siječanjskom prijelaznom roku

gnkdinamo.hr

Nakon fantastičnog pogotka protiv Rosenborga u playoffu za Ligu prvaka kojim je Dinamo zaradio velike novce, Gojak je potpuno nestao s radara Nenada Bjelice.

Radilo se tu i o ozljedama, ali i o nešto slabijoj igri te je BiH reprezentativac na pragu odlaska iz kluba.

Bez obzira na lošu formu u posljednje vrijeme, Gojaka traži nekoliko ozbiljnjih europskih klubova. Tako da bi se transfervrlo lako mogao realizirati već u siječnju.

Iako mu ugovor ističe 2022. godine,  Gojak je  u ovom trenutku najbliže odlasku iz Dinama i da bi do rastanka moglo doći ukoliko u nadolazećim tjednima njegov otac Ahmet donese konkretnu ponudu sportskom direktoru Zoranu Mamiću.

Ranije se nagađalo da bi Gojakova sljedeća destinacija u karijeri mogla biti Španjolska, točnije Getafe, a u igri je i nekoliko njemačkih klubova.