HNS odlučio u kojem gradu će se odigrati finale Kupa

Hrvatska 10. pro 201921:25 > 21:27
HNS

U utorak je u prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza u Zagrebu održana 18. sjednica Izvršnog odbora HNS-a pod ravnanjem predsjednika Davora Šukera, na kojoj je odlučeno da će se finalna utakmice Hrvatskog nogometnog kupa igrati u Šibeniku.

Izvršni odbor HNS-a usvojio je sve potrebne materijale za redovnu programsku sjednicu Skupštine HNS-a koja će biti održana 19. prosinca.

Pritom su prihvaćeni prijedlog programa rada Saveza te financijski plan za 2020. godinu, kao i prijedlog novog Disciplinskog pravilnika te izmjene i dopune Statuta HNS-a.

Usvojen je i kalendar natjecanja za 2020. godinu, a Izvršni odbor također je donio odluku o izmjenama u članstvu komisija HNS-a te su imenovani novi članovi Zdravstvene komisije.Finale Kupa mladeži bit će odigrano u Karlovcu.