Osijek s četiri gola isprašio Lokomotivu

Hrvatska 8. pro 201916:54 > 16:56
NK Osijek Instagram

Osijek je sada treći s 30 bodova, 11 manje od vodećeg Dinama, dok je Lokomotiva peta s 28 bodova.

U utakmici 18. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka svladali Lokomotivu s 4-0 (0-0) i probili se na treće mjesto ljestvice.

Utakmica je igrana u uvjetima na granici regularnosti, po gustoj magli. Osijek je do vodstva došao u 55. minuti kada je gostujući igrač Petrak igrao rukom u kaznenom prostoru, a Mirko Marić je sigurno realizirao jedanaesterac. U 62. minuti je napadač Lokomotive Llirim Kastrati zaradio crveni karton, a pobjedu Osijeka potvrdio je Marin Pilj u 78. minuti. U 82. minuti Mađar Laszlo Kleinheisler postiže treći gol, a Petar Bočkaj i četvrti pogodak za više nego uvjerljivu pobjedu Osječana u srazu klubova koji se bpore za Europu.