07.12.2019 | 17.02 > 17:05

Zwolinski i Lovrić za peto mjesto u HNL-u

NK Slaven Belupo

Gorica je u 18. kolu Prve HNL svladala Slaven Belupo pogocima Zwolinskog i Lovrića

U utakmici 18. kola Prve HNL u Velikoj Gorici su nogometaši Gorice svladali Slaven Belupo s 2-0 (2-0) i probili se na peto mjesto ljestvice.

Gorica je slavila protiv Slaven Belupa s 2-0 i tako se "osvetila" koprivničkoj momčadi koja je u srijedu na istom stadionu izbacila Goricu u četvrtfinalu kupa.

Već u 10.minuti Slaven je ostao bez isključenoga Brune Gode, a osam minuta kasnije Poljak Lukasz Zwolinski dovodi Goricu u vodstvo. U 34. minuti Kristijan Lovrić nakon protunapada postiže i drugi gol za domaće.

U 53. minuti je zbog simuliranja isključen napadač domaćih Cherif Ndiaye, a nervozni trener Gorice Sergej Jakirović udaljen je s klupe.

Gorica je sada peta s 28 bodova, a Slaven je ostao sedmi s 18 bodova.

Susret se igrao na stadionu Radnika, a sudio je Vučković.

Strijelci: 1-0 Zwolinski (18), 2-0 Lovrić (34)

Crveni karton: Goda (Sla, 10), Ndiaye (Gor, 54)