07.12.2019 | 14.00 > 14:06

Inter i Hajduk remizirali u Zaprešiću

HNK Hajduk Split

U 18. kolu HNL-a Hajduk je gostovao u Zaprešiću kod Intera, dvoboj je završio remijem podjelom bodova

Iako je Hajduk doživio težak poraz u prošlom kod od Rijeke na Poljudu, Splićani ni danas nisu uspjeli slaviti kod Intera u Zaprešiću.

Završilo je 1:1, iako su Splićani bili dominantnija momčad. U 27. minuti Inter je prvi došao do vodstva nakon autogola stopera splitske momčadi Simića, a izjednačio je Samuel Eduok u 42. minuti krasnim pogotkom s oko 15 metara.

U drugom dijelu nije bilo pogodaka, a dvoboj je otežavala i gusta magla koja je na trenutke prijetila i prekidom dvoboja.

Momčad Intera upisala je četiri uzastopna poraza u utakmicama protiv Dinama, Lokomotive, Rijeke i Slavena. Posebno teški bili su posljednji porazi od Rijeke i Slavena u kojima je Toplakova momčad primila čak sedam pogodaka, tako je ovo za momčad iz Zaprešića zasigurno kao pobjeda.