Miljenik Hajduka odlučio okončati karijeru u Sloveniji

Hrvatska 6. pro 20199:52 > 9:54
Vladimir Rys / Staff

Nekadašnji član Hajduka i BiH reprezentativac Senijad Ibričić potpisao je novi ugovor sa NK Domžale. Naime, Ibričić će u slovenskom klubu sigurno biti do 2024. godine, te tu vjerovatno i okončati karijeru.

Iako se već duže vrijeme povezivao sa FK Tuzla City, Ibričić je na kraju odlučio sa produži saradnju sa sadašnjim klubom.

“Oduševljen sam što sam produžio saradnju. Potpisao sam jedan od svojih najdražih i najdužih ugovora u karijeri i zadovoljstvo je i čast da mi klub pruži takvu priliku. Činjenica je da ću ovdje ostati i nakon završetka igračke karijere”, kazao je Ibričić.