Zdravko Mamić proglašen menadžerom desetljeća!

Hrvatska 5. pro 201921:52 > 21:53
sport klub

U Sarajevu se održava osmi međunarodni simpozij o sportu i prvi međunarodni festival dokumentarnog sportskog filma “Simposar 2019”.

Getty Image

Dinamova ekspedicija predvođena trenerom Nenadom Bjelicom i glavnom zvijezdom momčadi Danijem Olmom prisustvovala je ceremoniji.

Momčad iz Zagreba je pokupila i gotovo sve nagrade, a posebno priznanje je dobio i specijalni savjetnik “Modrih”.

Dinamo je dobio nagradu kao najbolji klub u regiji za 2019. godinu, prošlosezonski plasman u osminu finala Europske lige, te ovosezonski u Ligu prvaka. Modri jednostavno nisu imali konkurenciju. Nenad Bjelica je pak pokupio nagradu kao najbolji trener, Dani Olmo kao otkriće godine, Amer Gojak kao najbolji nogometaš Bosne i Hercegovine, a Zdravko Mamić je dobio posebnu nagradu, proglašen je nogometnim menadžerom desetljeća!

Giuseppe Bellini/Getty Images

Olmo je otkrio za medije u BiH kako se nada da će njihova reprezentacija izboriti EURO.

Nadam se kako će BiH nastupiti na EURU i kako ću upravo ja protiv vas biti u sastavu“, rekao je Olmo.