Brbić i Nikoličius na večeri: Hajduk želi Lovrića

Hrvatska 3. pro 20198:48 > 8:50
Vladimir Rys / Staff

Izvori bliski Bilima tvrde da je razlog sastanka ovog dvojca bio jedan nogometaš, a radi se o ponajboljem igraču Gorice ove sezone Kristijanu Lovriću

Ime Mindaugausa Nikoličiusa u ozbiljnim je kombinacijama za novog sportskog direktora Hajduka, barem ako je vjerovati poljudskim strujama nakon što su on i Marin Brbić u nedjelju zajedno večerali.

“To je pitanje za predsjednika Hajduka Marina Brbića”, odgovorio je sinoć Nikoličius na izravan upit je li mu ponuđeno mjesto sportskog direktora splitskog kluba, ne želeći otkrivati o čemu se sve pričalo na spomenutoj večeri, pišu Sportske Novosti.

Doduše, izvori bliski Bilima tvrde da je pravi razlog sastanka ovog dvojca bio jedan nogometaš, a radi se o ponajboljem igraču Gorice ove sezone Kristijanu Lovriću.

Spomenuti direktor Nikoličius još je prije tri tjedna za Sport Klub rekao kako se za njegovu zvijezdu raspituju i brojni klubovi iz inozemstva, no za njega je nakon dva poraza u kojima je Lovrić odigrao ključnu ulogu očito zagrizao i Brbić. Problem bi mogla biti odšteta jer Gorica ga neće pustiti za manje od 4,5 milijuna eura, posebice kad se u obzir uzme inozemni interes.