Mamić bio velika tema na Dinamovoj skupštini

Hrvatska 2. pro 201919:25 > 19:39
sportklub

Dinamo je danas objavio financijske i sportske rezultate u ovoj godini, a jedna od tema na skupštini je bio i Zdravko Mamić

Kako to obično biva, pred kraj godine se događaju razne skupštine i konferencije da se utvrdi rad u protekloj godini, pa je tako i Dinamo imao svoju skupštinu koju su vodili predsjednik kluba Mirko Barišić te predsjednica Uprave Dinama, Vlatka Peras.

No, glavna tema je sigurno Zdravko Mamić koji se nije pojavio na skupštini obzirom da je optužen zbog pljačke zagrebačkog kluba.

‘Iza nas je jedna od najuspješnijih sezona u povijesti, uzeli smo naslov prvaka, a i europsko proljeće je tu. Vratili smo se i u Ligu prvaka, pokazali da se možemo nositi i parirati drugim europskim klubovima, a jedva čekamo i posljednje kolo protiv Manchester Cityja na Maksimiru’ – rekla je Peras pa nastavila o Mamiću:

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

‘Isto tako naša akademija radi sjajan posao, uostalom vidjeli ste da su čak deset igrača koji su bili u Dinamo sudjelovali na Svjetskom prvenstvu u Rusiji prošle godine. Posebno se zahvaljujem i Zdravku Mamiću, jer ovaj je Dinamo njegov projekt i plod njegove vizije’ , na što su okupljeni ispratili velikim pljeskom.