Rožman: Nije bilo lako, sad znam na koga mogu računati

Hrvatska 24. stu 201920:34 > 20:41
hnk rijeka

Nogometaši Rijeke slavili su na domaćem terenu protiv Intera rezultatom 4:1, a nakon utakmice izvedbom svoje momčadi bio je zadovoljan i trener Simon Rožman.

Trener Rijeke bio je zadovoljan prvim dijelom utakmice, a smatra da su u nastavku mogli i više napadački igrati.

Mislim da je bila zaslužena pobjeda. Odlično prvo poluvrijeme koje smo željeli, malo previše kontrole u nastavku, ali teško je ovo gostovanje i zadovoljan sam. Nije bilo lako u ovom periodu, igrači su prihvatili način rada i sad se zna koji igrači žele nositi grb ovog kluba. Prvih pola sata je ono što ja želim, brza tranzicija i dobra organizacija poslije izgubljene lopte. Pokazali smo u svim fazama kakvi želimo biti i to treba sada rastegnuti na veći broj utakmica“, rekao je Rožman.

Rijeka se trenutno nalazi na četvrtoj poziciji u HNL-u.