Bjelica: Teško nam je pao poraz na Poljudu

Hrvatska 21. stu 201917:33 > 17:41
sportklub

Trener Dinama Nenad Bjelica najavio je novi veliki derbi protiv Hajduka, koji se igra sutra na Maksimiru.

Hajduk je u prvom derbiju ove sezone na Poljudu slavio sa 1:0, a Bjelica kaže kako ga je taj poraz dosta bolio.

Teško nam je pao taj poraz, jedva čekamo sutrašnju utakmicu. Vjerujem da ćemo pokazati da smo najbolji u Hrvatskoj. Proširen nam je kadar u odnosu na tu utakmicu, neki igrači su se vratili tako da ćemo biti i kompletniji. Sve u svemu, ekipa je spremna željna igre i željna pobjede.”

Kakvu podršku trener Dinama sutra očekuje u derbiju protiv Hajduka?

“Termin nije najbolji za navijače, petak u 18 sati, ali to je zato jer igramo u utorak Ligu prvaka. Koliko god bude navijača očekujemo njihovu glasnu podršku.”

sportklub

Kakvo je mišljenje Bjelice o ovome Hajduku?

Hajduk je drugi na tablici, imali su stvarno dobrih utakmica, ali mi obraćamo samo pažnju na sebe. Želimo pobijediti i napraviti još veću razliku na tablici. Svi moji igrači žele igrati, žele biti na terenu i očekujem dobru utakmicu moje momčadi.”

Dinamo svaku reprezentativnu stanku ima sve više reprezentativaca. Također, je li momčad već mislima oko Atalante?

Što imamo više reprezentativaca, to manje treniraju s nama. No ne trebamo previše toga uigravati. O Atalanti ne pričamo, samo smo fokusirani na pobjedu i želimo slaviti.”

Priča se puno o dolasku Marka Pjace u Dinamo, što Bjelica misli o tome?

Pjaca nam je interesantan, razgovaramo o tome, vjerujemo da bi ga uspjeli vratiti na nivo koji je bio u Dinamu. No daleko je to još od realizacije.”