Težak udarac za Hajduk! Na Dinamo bez ključnog igrača

Hrvatska 21. stu 201910:49 > 10:54
sportklub

Filip Bradarić će zbog ozljede propustiti najveći hrvatski derbi koji se igra sutra u 18 sati na Maksimiru

sportklub

Filip Bradarić je zaradio rupturu zadnje lože i sigurno će propustiti ogled s Dinamom. S obzirom da za oporavak od ozljede tog tipa treba barem dva tjedna, vrlo vjerojatno će preskočiti i susret s Rijekom, piše Dalmatinski portal.

Bradarić je osjetio istegnuće već na susretu s Osijekom kada ga je na poluvremenu zamijenio Hamza Barry. Ozljeda se dodatno pogoršala na treningu te će zbog toga biti prisiljen propustiti najveći hrvatski derbi.

Ovo je velik udarac za Hajduk uoči derbija koji se igra u petak u 18 sati. Bradarić je ove sezone došao na posudbu iz Cagliarija i postao je jedan od važnijih igrača momčadi Damira Burića.  Treba napomenuti da na derbiju neće biti ni kapetana Hajduka Josipa Juranovića koji se ozlijedio na prijateljskoj utakmici Hrvatske i Gruzije u Puli.