USKOK prati transfer Olma, Mamići pod povećalom

Hrvatska 20. stu 201915:12 > 15:18
Srdjan Stevanovic Getty Images Sport

Istražitelji DORH-a i Uskoka nadgledaju transfer španjolskog reprezentativca Danija Olma koji bi trebao biti najunosniji posao u povijesti Dinama, donosi Nacional.

Alex Pantling/Getty Images

Transfer Danija Olma je izvjestan u sljedećem prijelaznom roku, a Dinamo će dobiti sigurno rekordnu odštetu za jednog igrača.

Ipak, transfer će biti pod povećalom USKOK-a zbog braće Mamić kako prenosi Nacional.

Zoran Mamić sada s pozicije sportskog direktora nastoji iskontrolirati prodaju Olma, no njegove poteze prate u DORH-u i USKOK-u. U ljetnom prijelaznom roku Olmo je htio napustiti Dinamo, a njegov je otac javno kazao da Dinamo traži previše novca i koči njegov odlazak iz kluba koji je prerastao. Nakon te izjave, otac se naglo povukao iz medija, a u klubu su krenuli s medijskom kontrolom štete.

Kako će sve ovo završiti i hoće li sve napokon biti prema zakonu ostaje nam vidjeti.

Srdjan Stevanovic/Getty Images