Olmo: Ljudi su mi govorili da sam lud što idem u Dinamo

Hrvatska 17. stu 201916:22 > 16:33
Giuseppe Bellini/Getty Images

Mladi Španjolac Dani Olmo osvrnuo se na svoj debi u španjolskoj reprezentaciji i zašto je odabrao Dinamo

Dani Olmo trenutno proživljava svoje najbolje trenutke u karijeri, nakon odličnih igara u dresu Dinama pozvan je u A reprezentaciju Španjolske u kojoj je debitirao protiv Malte i odmah zabio pogodak. A sutra ga čekaju novi izazovi, odnosno dvoboj protiv Rumunjske. Olmo je progovorio za katalonski Sport.

‘Drago mi je da sam debitirao, ovdje se osjećam kao kod kuće. Nije isto trenirati s tom momčadi jednom, pa biti u pogonu s drugom, ali trudim se pohvatati što je više moguće. Ponosan sam na sebe zbog debija i zbog pogotka, jedva čekam utakmicu s Rumunjskom.’

U intervjuu se osvrnuo i zašto je odabrao kao 16-godišnjak doći u Dinamo.

‘Ljudi su mi na početku govorili da nisam normalan, da sam lud što sam odabrao Dinamo umjesto Barcelone. Ali Dinamo mi je ponudio nešto više u sportskom slmislu nego ijedan drugi klub. Promovirali su me nakon tri mjeseca u prvu momčad, ponudili mi viziju u klubu, kakva nas sjajna budućnost čeka i zato sam odabrao Dinamo – završio je sjajni nogometaš Dinama.