Brbić o ostavci Bjelanovića: Jačamo na svim razinama

Hrvatska 9. stu 201921:42 > 21:49
HNK Hajduk / Youtube

Predsjednik Hajduka Marin Brbić obratio se javnosti nakon ostavke sportskog direktora Saše Bjelanovića.

Brbić nije bio previše rječit o ostavci Bjelanovića, samo se zahvalio sad već bivšem direktoru i rekao:

Povezano

“U okviru razgovora o daljnjem kadrovskom jačanju Kluba na svim razinama, od igrača pa do Uprave, sportski direktor je stavio svoj mandat na raspolaganje, a ja sam mu se na koncu iskreno zahvalio na dosadašnjoj suradnji. Imamo dobru momčad, ali prostora za poboljšanje i daljnji napredak, uključujući i ulazne i izlazne transfere, uvijek ima. Budući da nam uskoro predstoji zimski prijelazni rok, usuglasili smo se da je najbolje da novi sportski direktor predstavi novu sportsku politiku koja će biti provedena u skladu s klupskom. Želeći ostaviti dovoljno vremena za odabir novog kandidata, a potom i dovoljno vremena novom sportskom direktoru za pripremu prijelaznog roka, odlučili smo se za okončanje dosadašnje suradnje”, rekao je predsjednik Marin Brbić te je dodao kako će javnost biti obaviještena o daljnjim potezima i rješenjima.

“U ovom trenutku imamo nekoliko otvorenih opcija za novog voditelja sportskog segmenta, a po usklađenju planova kandidata s planovima Kluba i okončanju razgovara, uslijedit će imenovanje, o čemu ćemo, naravno, i obavijestiti javnost. Svjesni smo da nemamo baš puno vremena, ali nećemo srljati jer najvažnije je odabrati kandidata koji će se pokazati kao najbolje rješenje za Klub, kao što je i odabir Bore Primorca za voditelja Akademije”, dodao je Brbić.