Hajduk ekspresno pronašao novog vratara

Hrvatska 8. stu 201913:18 > 13:30
sportklub

Marin Ljubić stavio je danas potpis na novi ugovor s HNK Hajduk koji traje do 30. lipnja 2022. godine. Do sada je 22-godišnji vratar upisao osam službenih nastupa za prvu momčad Bijelih.

Prvi vratar Hajduka, Josip Posavec izbivat će s terena najmanje mjesec dana.

Naime, Posavec ima velikih problema s vratnom kralježnicom. Išao je i u Zagreb po mišljenje više, ali je dobio isti odgovor.

Zato je potpisan novi ugovor s Ljubićem. Oglasio se i predsjednik Hajduka Marin Brbić:

– Jako smo zadovoljni što su pregovori okončani na najbolji mogući način za igrača i Klub. Obje strane pronašle su kompromis nakon dugih razgovora, učinili smo sve da mladi i talentirani vratar ostane dio naše momčadi, a isto tako pri tom smo gledali da budu zadovoljeni interesi Kluba.

Marin Ljubić je vratar ponikao u Hajdukovoj Akademiji koja je oduvijek proizvodila sjajne vratare reprezentativnog kalibra te se nadamo da će i Marin krenuti stopama svojih prethodnika – kazao je nakon uspješno odrađenih pregovora predsjednik Uprave HNK Hajduk Marin Brbić.