03.11.2019 | 20.09

Rožman: 'Nemamo snage ni za 70 minuta'

HNK Rijeka

Rijeka je protiv Osijeka ispustila prednost od dva gola, a Rožman prestravljen razlogom

Nogometaši Rijeke u Gradskom vrtu su imali prednost protiv Osijeka od 0:2 nakon prvog poluvremena.

Međutim, ono što je trebalo biti rutinsko održavanje prednosti, pretvorilo se u pravi horor jer je Osijek ne samo izjednačio, nego i potpuno preokrenuo susret. Golove su zabili Marić, Lyopa i Žaper.

Trener gostujuće momčadi, Simon Rožman, bio je zadovoljan prvim poluvremenom, ali kao da je danas tek shvatio da njegovi igrači nemaju energije ni snage za punih 90 minuta kvalitetnog nogometa.

'Odlično prvo poluvrijeme s naše strane, možda čak i najbolje. Tražili smo agresivu i sve i bilo je dobro. U nastavku kao da je izašla neka druga ekipa, Osijek nas je pritisnuo, mi nismo znali odgovoriti i bilo je pitanje vremena kada ćemo primiti gol. Jasno je da imamo problem, ne možemo izdržati ritam ni 70 minuta što se ne bi smjelo događati ovako iskusnoj ekipi', rekao je Rožman.