20.10.2019 | 19.47

Hajduk izgubio prvo mjesto

Zadnja utakmica 12. kola Prve HNL odigrala se u Kranjčevićevoj između Lokomotive i Hajduka

U zadnjoj utakmici 12. kola Prve HNL nogometaši Lokomotive i Hajduka su u Zagrebu odigrali bez golova, 0-0.

Hajduk nije uspio pobijediti Lokomotivu i vratiti se na čelo ljestvice, pa sada zaostaju bod za Dinamom, koji ima i utakmicu manje. Splićani su imali nadmoć cijelu utakmicu, ali je obrana Lokomotive izdržala bez primljenoga gola.

Hajduk je u 15. minuti propustio veliku priliku kada je Hamza potpuno sam ispred vrata domaćina s deset metara pogodio gredu, a u 32. minuti vratar Hajduka Posavec brani opasan šut Uzunija. U 54. minuti Bradarić je glavom tukao tik pored desne vratnice, a u 79. minuti udarac Jaira iskosa brani vratar domaćih Grbić.

Susret se igrao na stadionu u Kranjčevićevoj, a sudio je Bebek iz Rijeke.