U HNL se vraća bivši trener Hajduka?!

Hrvatska 7. lis 201912:40 > 12:42
nk slaven belupo

Ivica Sertić više nije trener Slaven Belupa nakon što je s upravom kluba dogovorio sporazumni raskid ugovor.

Sertić Belupo ostavlja na osmom mjestu HNL-a s deset bodova u 11 utakmica. Na klupi Slaven Belupa bio je 35 puta od čega 22 puta u prošloj prvenstvenoj sezoni te 11 puta u aktualnoj sezoni. Preostala dva susreta vodio je u Kupu.

Debitirao je 25. studenog 2018. u remiju na Poljudu protiv Hajduka rezultatom 2:2, a u prvenstvu je ostvario osam pobjeda, deset remija i 15 poraza uz gol-razliku 37:58. U Kupu je pak ostvario po pobjedu, nedavno protiv Hrvaca, i minimalan 1:0 poraz od Dinama u Zagrebu prošle godine u 1/4 finala.

– Hvala treneru Sertiću na odgovornom, stručnom i predanom radu. U ovom trenutku smo procijenili da je ova promjena u najboljem interesu kluba te smo danas odlučili sporazumno raskinuti suradnju – rekao je direktor Šimunović.

Sertić će se vratiti na funkciju koju je obnašao prije no što je postao trener prve momčadi, preuzet će upravljanje Škole nogometa našeg kluba.

Kao mogući nasljednik spominje se Siniša Oreščanin koji je srpnju dobio otkaz u Hajduku.