Armadi ispunjen zahtjev: Prekidaju bojkot!

Hrvatska 30. ruj 201917:01 > 17:01
KN Armada

Armada prekida bojkot i od utakmice s Lokomotivom opet će se čuti pjesma sa sjeverne tribine Rujevice.

Armada je bila u bojkotu od dolaska Igora Bišćana u čijem je stručnom stožeru bio i Renato Pilipović, čije je micanje bilo uvjet da navijači Rijeke prekinu bojkot.

Objavu Armade prenosimo u cijelosti:

‘SVI U KOP!

Bojkot se prekida, naš zahtjev za micanjem Renata Pilipovića s funkcije pomoćnog trenera je ispunjen!
Ulaznice za sjevernu tribinu za ogled protiv Lokomotive možete kupiti na zapadnim blagajnama kampa HNK Rijeka u petak (15-19 sati), subotu (9-13 sati). Na dan utakmice zapadna blagajna radit će od 15 sati, a istočna od 18 sati.

Cijena ulaznice za članove KNA ili HNK Rijeke je 40kn, dok je za ostale 70 kn.
Svi koji niste članovi učlaniti se možete četvrtak i petak u prostorijama KNA od 18-21h.
Vrijeme je da se vratimo jači i glasniji nego ikad, pokažemo svima još jednom tko smo i što smo te najvažnije gurnemo Rijeku do novih pobjeda!

Prvo mjesto i trofeji naše su želje i snovi.
Borba za svaku pobjedu naša je realnost.
GURATI TE NAPRIJED NAŠA JE ŽIVOTNA ZADAĆA!

SAMI PROTIV SVIH!’