Bišćan odmah nakon ostavke odbio lijepu ponudu

Hrvatska 24. ruj 20198:29 > 8:40
sportklub

Osijek je nakon poraza od Lokomotive u petak smijenio Dinu Skendera.

Mnoga se domaća imena spominju kao kandidati za novog trenera Osijeka, Ivanković, Ivković, Pamić, pa čak i Čačić. Međutim, u današnjem izdanju Glas Slavonije donosi informaciju kako su iz Osijeka odmah kontaktirali Igora Bišćana nakon što je u nedjelju otišao iz Rijeke.

Bišćan je ponudu glatko odbio jer se želi malo odmoriti od trenerskog posla nakon rastanka s klubom iz Rujevice pa je, dodaje isti izvor, vrlo je moguće da bi neki strani trener mogao preuzeti Osijek jer predsjednik Meštrović nije oduševljen ponudom domaćih trenera.

Osijek će do tada voditi Ivica Kulešević, šef osječke škole nogometa, a debi ima već danas u šesnaestini finala kupa. Osijek od 15 i 30 igra u Vukovaru kod Vuteks Sloge.