Gavranović nakon blamaže: Može nas biti sram!

Hrvatska 22. ruj 201912:05 > 12:08
Clive Rose/Getty Images

Mi smo veliki klub, ali ne smijemo dopuštati ovakve stvar - rekao je jedan od onih koji su podbacili Lovro Majer.

Dinamov trener Nenad Bjelica bio je lju kao ris nakon poraza njegove momčadi u Varaždinu. U Ligi prvaka gotovo savršeno, no u HNL-u nije tako. I stoga je najvaio modri strateg da neki igrači više nemaju njegovo povjerenje, te da ću na travnjak tek kada to i zasluže.

sportklub

– Cijela momčad je odigrala loše, od početka utakmice. Još nismo iskoristili prilike koje inače zabijamo. Mi smo veliki klub, ali ne smijemo dopuštati ovakve stvar – rekao je jedan od onih koji su podbacili Lovro Majer.

Najplaćeniji modi Mario Gavranović bio je posve iskren nakon poraza.

– Treba nas biti sram nakon svega. dobro, bili smo bolji, puno toga promašili, ali sreću treba zaslužiti. Nakon ove utakmice moramo sami sebi pogledati u lice.