Olmo: Sve je bilo sjajno, drago mi je što sam ostao

Hrvatska 19. ruj 201913:05 > 13:07
sportklub

Španjolski nogometaš Dani Olmo oduševljen je nastupom Dinama u 1. kolu Lige prvaka nakon uvjerljive pobjede protiv Atalante 4:0.

Alessandro Sabattini/Getty Images

Nakon prespavane noći nogometaši Dinama su bili još bolje volje, a pred novinare je prvi izašao Dani Olmo.

Prvo je odgovorio na pitanje je li mu drago što je ostao u Dinamu?

“Naravno da mi je drago. Ovo je bila perfektna noć i meni je drago da sam tu. Rekao sam da mi je želja igrati za Dinamo u Ligi prvaka i sada mi se to ostvaruje. Moramo ponoviti ovakav meč. Cijela momčad je bila sjajna”, započeo je Olmo.

Trener Nenad Bjelica je izjavio kako je Olmo prerastao Dinamo, što o tome kaže Španjolac.

“Ja sam igrač Dinama i na svakoj utakmici davat ću sve za plavi dres i tako će biti do kraja. A nakon toga, što će biti, biti će.”

Nakon Olma pred novinare je izašao Emil Dilaver, koji je objasnio da su dan uoči utakmice počeli uvježbavati novu formaciju.

“Šef nam je to objasnio i uvježbavali smo na treningu u ponedjeljak. Što reći, nego da je pogodio, hahahah”, rekao je Dilaver.

sportklub

Junak utakmice Mislav Oršić je također bio presretan.

“Adrenalin me prao cijelu noć. Nisam oka sklopio i to ću pokušati nadoknaditi danas. Lopta s potpisima svih igrača, koju sam kao strijelac dobio na poklon”, kazao je Oršić.

Povezano