Barišić: Olmov ostanak je najbolja odluka za sve strane

Hrvatska 17. ruj 20198:22 > 8:28

Predsjednik Dinama Mirko Barišić u razgovoru za talijanski TuttoMercatoWeb nahvalio je španjolskog nogometaša Danija Olma i rekao kako je njegov ostanak najbolji izbor za obje strane.

Najtraženiji igrač Dinama u ovom prijelaznom roku bio je Dani Olmo, ali zagrebački klub nije želio pod svaku cijenu prodati svog najboljeg igrača, tako da su sve ponude ispod tražene cijene glatko odbijale.

“On je samo primjer onog što radimo ovdje u klubu. Napustio je Barcelonu kako bi došao u Zagreb jer je znao da će se kod nas moći probiti. Imao je razloga. Imali smo puno kontakata oko njega ovog ljeta, ali odlučili smo ga ostaviti zbog želje za dobrim rezultatom. Bila je to dobra odluka za sve”, rekao je Barišić.

Olmo je odigrao prošlu sezonu na izuzetno visokoj razini za Dinamo, a briljirao je i u dresu španjolske U-21 reprezentacije i sigurno da je veliki dobitak za maksimirski klub da će imati Olma u Ligi prvaka.

Dean Mouhtaropoulos/Getty Images