Petković produžio s Dinamom: Mamić je stao iza mene…

Hrvatska 13. ruj 201915:23 > 15:28
Foto: Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Napadač Dinama i hrvatske nogometne repretentacije Bruno Petković produžio je ugovor sa zagrebačkim klubom do 2024. godine.

Petković ove sezone igra sjajno, a postao je i prvi napadač hrvatske reprezentacije (u odsustvu Kramarića). U Dinamu su to prepoznali i odmah reagirali novim ugovorom.

“Iznimno sam sretan i ponosan što je Dinamo prepoznao moj rad, trud i odricanje te mi je ponuđen novi ugovor koji sam sa zadovoljstvom prihvatio. Malo je onih koji bi mi pružili priliku i takvu podršku prije godinu dana. Dinamo i Zdravko Mamić stali su iza mene i nadam se kako je novi ugovor dokaz da sam im vratio povjerenje. Isto tako, ovim putem se zahvaljujem svom agentu Ivanu Cvjetkoviću koji nosi velike zasluge za ovo što mi se događa u Dinamu. Ovaj potpis je motiv više za mene da nastavim stazama uspjeha kluba i dati ću sve od sebe da ponovimo lanjsku europsku sezonu ali u Ligi prvaka”, rekao je Petković.