12.09.2019 | 10.20

Olmo oduševio direktora Barce: Transfer u siječnju?!

GNK Dinamo Zagreb

Dani Olmo igra u životnoj formi, nakon sjajnih igara u Dinamu, odigrao je dvije odlične utakmice za mladu španjolsku reprezentaciju u kojima je zabio dva gola.

Dani Olmo

Giuseppe Bellini/Getty Images

Dani Olmo

Olmo je prvo golom srušio Kazahstan, a onda s dva Crnu Goru. Crnogorce je srušio u prvih deset minuta utakmice kada je zabijao u 3. i 9. minuti.

U toj utakmici mladog igrača Dinama pratio je i sportski direktor Barcelone Ramon Planes.

Mundo Deportivo piše da je Olmo oduševio Planesa, te da bi Barcelona u realizaciju transfera mogla krenuti već u siječnju.

Isti izvor dodaje da Dinamo traži 30 milijuna eura za njega, što je iznos koji je mnoge odbio ovog ljeta. Istiću da Dani ima ugovor do 2021. i da novi ne želi potpisati, te da će Plavi morati prodati za manji iznos.

Inače, Olmo je u Dinamo stigao baš iz Barcelone, čiji je dres nosio od 2007. do 2014.