HNS nezadovoljan suđenjem! A da nije ipak jedan klub?

Hrvatska 2. ruj 201915:28 > 15:32
Clive Brunskill/Getty Images

Izvršni odbor Hrvatskog nogometnog saveza raspravljao je o suđenju u Prvoj ligi.

Izvršni odbor je pored predviđenih točaka na dnevni red uvrstio točku o analizi suđenja u HNL-u te je utvrđeno kako postoji opravdano nezadovoljstvo Izvršnog odbora, klubova, trenera, igrača i javnosti suđenjem u prvih sedam kola ovogodišnjeg prvenstva.

Izvršni odbor je zato zatražio očitovanje Povjerenika za određivanje sudaca Prve HNL, kao i Komisije nogometnih sudaca, u roku od 48 sati.

Nakon dostavljenih izvješća, bit će donesene odgovarajuće odluke o čemu će javnost biti pravodobno obaviještena, priopćili su iz HNS-a.

HNS je nezadovoljan suđenjem. A, da nije ipak nezadovoljan samo jedan klub. Onaj koji je najviše koristi od suđenja imao. Kada se sviralo po njegovim notama.

Tagovi