Šok za PSG! Ozlijedio se Mbappe

Francuska 25. kol 201923:11 > 23:16
Michael Steele/Getty Images

Nogometaši PSG-a pobijedili su večeras na domaćem terenu Toulouse sa 4:0 u francuskom prvenstvu, ali pobjeda je ostala u sjeni ozljede Kyliana Mbappea.

PSG je uvjerljivo slavio protiv Toulousea 4:0. Dva pogotka postigao je Choupo-Moting, Marquinhos jedan i jedan je dijelo Toulouseovog igrača Goncalvesa koji je postigao autogol. Međutim, ono što je najbitnije u ovom trenutku je ozljeda Mbappea.

Sjajni mladi napadač se ozlijedio u drugom poluvremenu te je morao izaći iz igre.

Umjesto njega je u 66. minuti ušao Zagre. Za sada mediji iz Francuske javljaju da je u pitanju ozljeda zadnje lože, ali treba ipak sačekati službene informacije.

Podsjetimo da Parižani već neko vrijeme igraju bez Brazilca Neymara koji čeka odlazak iz kluba koji nikako da se dogodi.

Parižani se sada nadaju da ozljeda Mbappea nije teže prirode jer uskoro počinje i Liga prvaka pa će im sigurno biti od velike važnosti obzirom da se radi o jednom od najboljih igrača svijeta.