Očajni Neymar prihvaća manju plaću samo da ode iz PSG-a

Francuska 16. kol 20190:40 > 0:42
Getty images/Buda Mendes

U želji da dâ svoj doprinos pregovorima i ubrza proces odlaska iz PSG-a, Neyma je navodno voljan odreći se značajnog dijela svojih godišnjih prihoda.

Dva tjedna prije kraja prijelaznog roka, 27-godišnjak i dalje čeka dogovor koji će omogućiti njegov transfer u neki drugi klub.

Povezano

Kao što svatko zna, u toku su pregovori sa klubovima. Ali, još nema nikakvog napretka“, istaknuo je sportski direktor PSG-a Leonardo u intervjuu za „RMC Sport“.

Interesanti – Real Madrid i Barcelona – i dalje nisu spremni da odgovore na zahtjeve PSG-a, kada su visina odštete i plaća u pitanju, a Neymar je očito spreman pristati na smanjenje plaće.

Novinar „BBC-a“ Guillaim Balague izvjestio je da je Brazilac raspoložen da, umjesto dosadašnjih 38, pristane na plaću od 23 milijuna godišnje.

Zanimljiva je situacija u Barceloni. Oni vjeruju da zaista sve moraju učiniti kako bi Neymara vratili nazad. Lionel Messi, Gerard Pique i Luis Suarez priželjkuju njegov povratak, ali i predsjednik Jozep Maria Bartomeu, koji će na toj funkciji biti još dvije godine i želi ostaviti veliko naslijeđe“, istakao je Balague.

Prijelazni rok u Francuskoj i Španjolskoj trajat će do 2. rujna.